Avropa Liqasının qrup mərhələsində III turun oyunları

"Rubin" səfərdə büdrədi, "Dinamo" (Kiyev) inamlı qələbə qazandı, "Valensiya" isə 3 xalı 5 qolla əldə etdi

Bakı, Tural Səftərov, İnteraz - 25 Oktyabr 2013, 10:41

Avropa Liqasının qrup mərhələsində III turun oyunları keçirilib. İnterAz qarşılaşmaların nəticələrini sizə təqdim edir:

 

A qrupu

“Suonsi” (İngiltərə) – “Kuban” (Rusiya) - 1:1
QOL: Miçu, 68 - Sisse, 90 (pen.)
“Valensiya” (İspaniya) - “Sent Qallen” (İsveçrə) - 5:1
QOL: Alkaser, 12, Kartabiya, 21, 30, Kosta, 33, Kanales, 71 - Nater, 74

 

B qrupu

“Çernomorets” (Ukrayna) – “Ludoqorets” (Bolqarısran) - 0:1
QOL: Zlatinski, 45
“Dinamo” (Xorvatiya) - PSV (Hollandiya) - 0:0

 

C qrupu


“Elfsborq” (İsveç) – “Esbyerq” (Danimarka) - 1:2
QOL: Consson, 69 Andresen,7, 67
“Zalsburq” (Avstriya) - “Standard” (Belçika) - 2:1
QOL: Soryano, 53, Silva, 85 - Bia, 88 (pen.)
Qırmızı vərəqə: Sadyo Mane, 42 - Mendi Karsela-Qonzales, 38, Kanu, 67

 

D qrupu


“Uiqan” (İngiltərə) – “Rubin” (Rusiya) - 1:1
QOL: Povvel, 40 - Prudnikov, 15
“Zulte Varegem” (Belçika) - “Maribor” (Sloveniya) - 1:3
QOL: De Fauv, 12 - Srniç, 21, Mertelj, 34, Mezqa, 49
Qırmızı vərəqə: Martin Mileç, 57 (“Maribor”)

 

E qrupu


“Pakuş Ferreyra” (Portuqaliya) - “Dnepr” (Ukrayna) - 0:2
QOL: Ruslan Rotan, 83, Konoplyanka, 86
“Fiorentina” (İtaliya) - “Panduri” (Rumıniya) - 3:0
QOL: Yoquin, 26, Matos, 34, Kuadrado, 69

 

F qrupu


“Bordo” (Fransa) – APOEL (Kipr) - 2:1
QOL: Sane, 24, Enrike, 90 - Qonsalves, 45
“Ayntraxt” (Frankfurt, Almaniya) - “Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail) - 2:0
QOL: Kadleç, 13, Meyer, 53
Qırmızı vərəqə: Tal Ben Haim, 34 (“Makkabi”)

 

G qrupu

“Genk” (Belçika) – “Rapid” (Avstriya)- 1:1
QOL: Qoriyus, 21 - Sabitser, 82
“Dinamo” (Ukrayna) - “Tyun” (İsveçrə)- 3:0
QOL: Yarmolenko, 35, Mbokani, 60, Qusev, 78

 

H qrupu

“Liberets” (Çexiya) – “Sevilya” (İspaniya)- 1:1
QOL: Rabusiç, 20 - Vitolo, 88
Qırmızı vərəqə: P. Kovar, 78 (“Liberets”)
“Frayburq” (Almaniya) - “Eştoril” (Portuqaliya)- 1:1
QOL: Darida 11 - Seba. 53

 

I qrupu

“Lion” (Fransa) – “Riyeka” (Xorvatiya)- 1:0
QOL: Qrenyer, 67
“Betis” (İspaniya) - “Gimaraynş” (Portuqaliya)- 1:0
QOL: Vadilyo, 50

 

J qrupu

“Trabzonspor” (Türkiyə) – “Legiya” (Polşa)- 2:0
QOL: Yanko, 7, Olcan Adın, 83
“Apollon” (Kipr) - “Latsio” (İtaliya)- 0:0

 

K qrupu


“Anji” (Rusiya) – “Tromse” (Norveç) - 1:0
QOL: Burmistrov, 19
“Şerif” (Moldova) - “Tottenhem” (İngiltərə)- 0:2
QOL: Vertongen, 12, Defo, 75

 

L qrupu

“Şaxtyor” (Qazaxıstan) – “Alkmaar” (Hollandiya) - 1:1
QOL: Finonçenko, 11 - Qudmundsson, 26
PAOK (Yunanıstan) - “Makkabi” (Hayfa, İsrail) - 3:2
QOL: Viktor, 35, Ninis, 39, Salpingidis, 66 - Ndlovu, 13, Qolasa, 21